• Dünya Göz


  Türkiye'nin en büyük göz hastanesi olan Dünya Göz, Lady Life Club kart sahiplerinin göz sağlığını en son teknolojilerle kontrol altına alıyor.

  Check-up


  Erken tanı ve tedavi ile ciddi sorunlar yaratabilecek hastalıkların önüne Lady Life Card aracılığıyla yaptıracağınız check-up taramasıyla geçebilirsiniz.

  Estethica


  Plastik cerrahiden akupunktura, diyetisyenden psikologa, epilasyondan vücut masajına ve spaya kadar bir çok hizmet Lady Life Club kartda.

  Seyahat


  Seyahatleriniz hakkında ön bilgi almak, bagaj problemlerinizin hallolması, profesyonel sürücü temini Lady Life Club sahiplerine bir telefon kadar yakın.

 • VIP Hizmetler


  Lady Life Club kart sahipleri hem yurt içi, hem yurt dışı seyahatlerinde VIP hizmetler ile yoğunluktan ve stresten uzak, problemsiz çözümlere ulaşıyor.

  Acil Sağlık


  Tıbbi danışma, ambulans gibi acil sağlık hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz anlarda Lady Life Club üyeleri Türkiye'nin her yerinden tıbbi desteğe sahip oluyor.

  Danışmanlık


  Her hangi bir hukuki konu hakkında bilgi danışma ve kültürel aktiviteler hakkında bilgilendirme hizmeti Lady Life Card sahiplerine bir telefon kadar yakın.

  Lifestyle


  Her türlü rezervasyondan, eğlence organizasyonları ve ulaştırma hizmetlerine kadar düşünülmüş hayatınızı kolaylaştıracak bir çok servis Lady Life Club'da.

 • Lifestyle


  Her türlü rezervasyondan, eğlence organizasyonları ve ulaştırma hizmetlerine kadar düşünülmüş hayatınızı kolaylaştıracak bir çok servis Lady Life Club'da.

  Sigorta


  Bir kaza durumunda, yaşanılacak üzüntü bir yana, inanılmaz masraflarla karşı karşıya kalınabilir. Lady Life ani kazaların sonuçlarına karşı güvence sağlar.

  Araç


  Kaza mı yaptınız yada aracınız yolda mı kaldı? Bu gibi problemleri artık dert etmeyin. Lady Life Club kart sahipleri bu sorunları bir telefonla halledebiliyor.

  Konut


  Anahtarınız evde, siz kapıda mı kaldınız? Beklenmedik bir anda evinizin camı mı kırıldı? Elektrik tesisatınızda sorun mu var? Lady Life Club her an yanınızda.

Lady Life Club Fırsatlar

Lady Life Çözüm Ortaklari