Otel

Hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz otellerimiz ve özellikleri şunlardır;
 
Fantasya Hotel de Luxe Marmaris :
 
Fantasia Hotel Marmaris; 1992 yılından kurulmuş olup, son tadilat 2010 senesinde yapılmıştır. Fantasia Hotel Marmaris'in toplam alanı 3100 m2 olup, 6 katlı tek binadan oluşmaktadır.
 
 
 
 
 
 
 
Denize sıfır bir tesistir. Seçkin konuklarının, konfor ve kalite beklentilerinin en üst seviyede karşılanması amacı ile özenle tasarlanan, 68 standart , 4 süit olmak üzere toplam 72 oda ile hizmet vermektedir.
 
Fantasya Hotel de Luxe Kuşadası :
 
Fantasia Hotel de Luxe Kuşadası; Efes, Prien Milet, Didim gibi antik kentlere ve Meryem Ana Kilisesine yakın konumu ve dünya standartlarındaki kalitesi ile hizmet vermektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
Çam, Palmiye ve çeşitli ağaçlar, çiçeklerle donatılmış 10,000 m2 yeşil alan içerisinde toplam 22 dönüm alana sahip, 8 katlı bina temiz deniz ve 150 metre uzunluğunda platform üzerine kum plaj ile buluşmakta olup, 2 mt. Su kesimli yatların yanaşabileceği 164 mt. özel iskeleye sahiptir.
 
Fantasya Hotel de Luxe Kemer :
 
Fantasia Hotel de Luxe Kemer, Antalya Çamyuva’da Kemer’in batısında, Phaselis ve Olympos antik kentlerinin doğusunda, Üç Adalar sualtı dalış merkezinin karşısında, çam ağaçları içerisindeki 56 dönüm arazi üzerinde bulunmaktadır.
 
 
 
 
 
 
 
 
Antalya şehir merkezine 55 km, Antalya Hava Limanı’na 65 km. mesafededir. Doğal yapı korunarak konumlandırılan dört katlı bina; Mavi Bayrak ödüllü 235 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindeki plaj ile buluşur.
 
Lady Life Club kart size ve sevdiklerinize beş yıldızlı otellerde hizmet vermekle beraber kişi başı %15 indirim sunmaktadır.


Bu fırsatımızdan yararlanmak, daha geniş bilgi almak ve randevularınız için 444 20 31 no'lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.