Akupunktur

Vücutta belirli noktalara iğne batırmak suretiyle çeşitli hastalıkları tedavi etme metodudur. Zayıflamak için en ideal yöntemdir. Akapunktur zayıflama tedavisinde tokluk hissi verir , midede kazınmayı önler metobolizmayı düzene soktuğu için halsizlik ve bitkinlik hissedilmez ve acıktığımız zaman ki sinirlilik el ,ayak titremesini önler kan şekerinin düşmesini önleyen bir uygulama olduğu gibi en önemli özelliği, herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.
 
Akupunkturla zayıflamada önce kilo fazlalığının nedeninin herhangi bir tıbbi nedenden kaynaklanıp kaynaklanmadığı kontrol edilir. Kilo fazlalığının nedeninin monoton bir hayat tarzından kaynaklandığına karar verilen kişiler akupunktur ile zayıflama programına kabul edilirler. Akupunktur diyet yapmayı kolaylaştırarak diyetin başarılı olmasını sağlar. Akupunktur tedavisinde iştah kontrol altına alınır. Hipotalamustaki iştah merkezin çalışmasını inhibe ederek kişinin az yemekle doymasını sağlar. Mide asiditesi kontrol altına alınırak mide kazınması ve ekşimesi önlenir. Akupunktur tedavisiyle kişi bazı davranışlarını değiştirir ve yeme kontrolünü sağlamayı öğrenir.
 
 
 
 
 
 
 
 
Akupunktur tedavisinde vücutta serotonin ve endorfin seviyeleri artar ve kişiyi rahatlatır. Düşük kalorili beslenmenin neden olabileceği halsizlik önlenir. Metabolizmayı düzenler. Akupunktur tedavisiyle ayda 4-6 kilo verilebilir.
 
Lady Life Club kart sahipleri bu hizmetten 1 seans ücretsiz, diğer seanslarda ise kendilerine özel indirimli fiyattan faydalanabileceklerdir.


Bu fırsatımızdan yararlanmak, daha geniş bilgi almak ve randevularınız için 444 20 31 no'lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.