Ayak Detoksu

Refleksoloji`ye göre, her ayak aslında vücudun toksinlerden arındırma işleminde görev alan bir kanaldır. Detoks BIO SPA 06 uygulamaları, ayaklarınızın tabanı aracılığı ile toksinleri çıkararak vücudunuzun detoksifliye olmasına yardım eder. Ayak banyosu sırasında, su elektrik akımı ve manyetik alan ile karşılaştığında arındırılma işleminin başladığı gözlemlenir. Bu arındırma işlemi, hücrelerin sağlıklı duruma dönmeleri ve yıllarca hücrelerde biriken atıkların vücuttan atılması için gerekli olan doğru frekansla sonuçlanır.
 
2003 Nobel Tıp ödülü alan yöntem ile ayak hücrelerinden iyonlar aracılığıyla vücuttaki toksinler temizlenebiliyor. Ayak banyosu sıkça fiziksel ve ruhsal enerji seviyelerini, canlılığı ve direnci yükseltmek için uygulanırken, aynı zamanda vücudu toksinlerden, kimyasallardan, radyasyon, kirlilik, sentetikler ve cilt katmanlarında bulunan, vücudun toksin atmasını engelleyen diğer yabancı maddelerden arındırır. Bu denge, farkındalık hissimizi ve zihin/beden/ruh bağlantı hissimizi artırır.
 
Lady Life Club kart sahipleri bu hizmetten ücretsiz faydalanabileceklerdir.
 

 


Bu fırsatımızdan yararlanmak, daha geniş bilgi almak ve randevularınız için 444 20 31 no'lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.