Plastik Cerrahi

Plastik cerrahi çeşitli nedenlerle oluşmuş doku eksiklerinin ya da  deri, deri altı, kas, tendon ve iskelet sistemini ilgilendiren  vücut ve organ şekil bozukluklarının, düzeltilmesi ile uğraşan özelleşmiş bir branştır. Normal şekli veya görünümü bozulmuş yada fonksiyonunu kısmen veya tamamen kaybetmiş bir organın kabul edilebilir görünüm ve fonksiyonel hale getirmek plastik cerrahinin temel işlevidir.
 
 
 
 
 
 
 
 
Plastik cerrahi girişimlerinde genellikle hastanın kendi dokularından yararlanılmakla birlikte uygun şartlarda suni kemik, silikon gibi suni maddeler de onarım için kullanılır. Plastik ve rekonstrüktif cerrahinin anlamı, ister gelişimsel ister sonradan olsun, mevcut bozukluğa göre dokuların yeniden şekillendirilmesi ile anatomik ve estetik görünümü fonksiyonel olarak yeniden kazandırmaktır. Plastik cerrahi vücudun hemen her bölgesine ve çok geniş bir alana hitap etmekte olup halen kesin sınırları belirlenememiştir, hatta giderek sınırlar daha da genişlemektedir.
 
Lady Life Club kart sahipleri muayene hizmetinden ücretsiz, operasyonlarda ise kendilerine özel %30'a varan indirimli fiyattan faydalanabileceklerdir.


Bu fırsatımızdan yararlanmak, daha geniş bilgi almak ve randevularınız için 444 20 31 no'lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.