Dolgu

Daha çok yüz bölgesinde; burun - dudak arası, oluk kaş arası, çizgiler gibi çökük veya çizgilerin doldurulması, dudak, elmacık kemiği, kaş gibi organların daha belirgin hale getirilmesi için yapılan uygulamalardır. Lokal anestezi altında veya anestezisiz yapılabilir. Bu amaçla kişinin kendi vücudundan alınan dokular (yağ,faysa,kıkırdak,kemik gibi), ya da dokularla uyumlu birtakım maddeler (goretex, blok silikon, hidrojel, hidroksiapatit) kullanılabilir.

 

 

Tüm bu maddelerin çeşitli avantaj ve dezavantajları vardır. Bölgenin ve kişinin özelliklerine göre hasta ve hekim uygun seçimi yaparlar. Burada bilinmesi gereken en önemli konu tıp mesleği dışındaki kişiler tarafından kullanılan sıvı silikon uygulamalarının son derece sakıncalı ve sağlığa zararlı olduğudur. Enjekte edilerek uygulanan bu madde dokular arasında dağılarak yer değiştirmelere, yabancı cisim reaksiyonlarına ve enfeksiyona yol açmakta ve bir daha asla çıkartılamamaktadır.

 

Lady Life Club kart sahipleri bu hizmetten %20'ye varan indirimden faydalanabileceklerdir.


Bu fırsatımızdan yararlanmak, daha geniş bilgi almak ve randevularınız için 444 20 31 no'lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.