Gençleştirme

Özellikle yüz, boyun, dekolte ve el üstü için yapılan uygulamalar sonucunda cildin genel kalitesinde en az 3 - 5 senelik bir gençleşme, kırışıklıklarda azalma ve aynı anda bu bölgelerde var olan kızarıklıklar ve lekelerde azalma meydana geldiğinden ciltte parlaklık ve gençleşme söz konusu olması ile birlikte, sarkmalarda toparlama özelliğine de sahip bir yöntemdir.
 
 
 
 
 
 
 
 
Uygulamalar son derece pratik olup yapılan bölge sayısına göre ortalama 15 - 30 dakika sürer. Cihazların soğutucu sistemleri mevcut olduğundan ağrı yapmaz, uygulamadan sonra cilt çok hassas ise hafif bir kızarıklık meydana gelebilir ve kısa sürede kaybolur. Özel her hangi bir bakım gerektirmez, ortalama 3-5 seans, ayda bir şeklinde uygulanır, ciltte görülen genel gençleşme her seansla birlikte bir kaç ay içersinde maksimum sonuca ulaşmaktadır.
 
Lady Life Club kart sahipleri bu hizmetten 1 seans ücretsiz, diğer seanslarda ise kendilerine özel indirimli fiyattan faydalanabileceklerdir.


Bu fırsatımızdan yararlanmak, daha geniş bilgi almak ve randevularınız için 444 20 31 no'lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.