i-Lipo

i-Lipo, bölgesel incelme ve vücut şekillendirme teknolojileri içinde devrim yaratan bir sistemdir. i-lipo,adipoz (yağ) hücrelerinde trigliserit formunda depolanmış yağın, “fotobiyomodülasyon” yolu ile uyarılarak, serbest bırakılmasını sağlar.

 

Günlük bazda yediklerimizden alınan fazla kaloriyi, insan vücudu, gelecek kullanımlar için yağ dokuda depolar. Vücudumuz enerji ihtiyacı duyduğunda, beyinden gelen sinyallerle yağ doku içeriği serbest bırakılır ve dokulara enerji sağlamak üzere metabolizmaya katılır. Bir bakıma, adipoz hücreleri tekrar şarj olabilen piller gibidirler. Kişinin diyet ve egzersiz alışkanlıklarına bağlı olarak, bazen şarj olurken, bazen detükenirler.

Egzersiz yaptığımızda oluşan ekstra enerji isteğine vücudumuz, herhangi bir yağ dokudaki yakıtı serbest bırakarak cevap verir. i-Lipo, bu sürecin, henüz egzersiz uyarımı olmadan başlamasını sağlar ve özellikle problemli bölgeler üzerine konsantre olabilmeye olanak tanır.

 

Uygulama rahatlatıcı ve acısızdır. Uygulama sonucunda tipik bir müşteri 1 - 2 beden incelmeyi bekleyebilir.

 
Hızlı sonuç, sadece birkaç seans sonrasında alınabilir, ancak uzun süreli sonuçlar diyet ve egzersiz sonucu korunabilir.
 
Lady Life Club kart sahipleri bu hizmetten 2 seans ücretsiz, diğer seanslarda ise kendilerine özel indirimli fiyattan faydalanabileceklerdir.


Bu fırsatımızdan yararlanmak, daha geniş bilgi almak ve randevularınız için 444 20 31 no'lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.