Organizasyon

Canınız çok sıkıldı, gezmek ve eğlenmek mi istiyorsunuz? Tiyatro sinema ya da konser hiç fena olmaz diye düşünüyorsunuz ama bilet bulamıyor musunuz? Ben sıkılmaya mahkûmum diye düşünüp umutsuzluğa kapılmayın.
 
 
 
 
 
 
 
Lady Life Club kart size biletinizi buluyor hatta bulmakla kalmayıp biletinizi kurye hizmeti sayesinde elinize teslim ediyor. Lady Life Club kartın hizmetlerinden yılın 365 günü, günün 24 saati sadece bir telefonla yararlanabilirsiniz.
 
Lady Life Club Kart ile sahip olabileceğiniz lifestyle hizmetler;
 
Yapacağınız bir eğlence organizasyonu için rezervasyon hizmetlerinden yaralanabilirsiniz.
 
Kurye ile bir şey ulaştırmak istediğinizde ulaştırma hizmetlerinden yaralanabilirsiniz.
 
Tercümana, konferans salonu organizasyonuna ya da mesajların iş ortaklarına iletilmesine ihtiyaç duyduğunuz taktir de idari hizmetlerden yaralanabilirsiniz.
 
Hukuki bir işleminiz olduğunda, kültürel aktivite tiyatro programları hakkında bilgi almak istediğinizde danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 
Lady Life Club kart sahipleri bu hizmetten ücretsiz, organizasyonlarda ise kendilerine özel indirimli fiyattan faydalanabileceklerdir.


Bu fırsatımızdan yararlanmak, daha geniş bilgi almak ve randevularınız için 444 20 31 no'lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.