Taş Yatağı

Termal spa seansları arasında ideal bir dinlenme sağlayan ısıtılmış taş yataklar ve oturma bankları merkezi sinir sistemi üzerinde sakinleştirici bir etki yapar. Kan dolaşımını düzenler ve bağışıklık sistemini güçlendirir aynı zamanda stresi azaltarak rahatlamayı sağlar. Kaslarda oluşan krmaplar ve gerginlikler çözülür, romatizmal ağrılar azalır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sauna Dekor ısıtılmış taş yatakları suya dayanıklı dış yüzey kaplaması ile en kaliteli ısı yalıtım malzemesinden üretilmiştir. Isı, yatağa uzanan kullanıcının vücuduna homojen bir biçimde yayılır. Yatağın dış yüzeyi çok farklı renk seçeneğiyle yüksek kaliteli dekoratif seramik ve mozaik ile kaplanır. En yüksek hijyenik standartları sağlamak amacıyla derzlerde epoksi malzemesi kullanılır. Isıtma sistemi ise yatağın yüzeyinin hemen altına yerleştirilmiş olan boruların içinde dolaşan su yada elektrik rezistansı ile sağlanır.

 

Lady Life Club kart sahipleri bu hizmetten ücretsiz faydalanabileceklerdir.


Bu fırsatımızdan yararlanmak, daha geniş bilgi almak ve randevularınız için 444 20 31 no'lu çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.