Araç

Kaza mı yaptınız? Aracınız yolda arıza mı yaptı? Yada aracınızın lastiği mi patladı? Bu gibi problemleri artık sorun etmenize gerek yoktur. Lady Life Club kart sahipleri Türkiye'nin neresinde olurlarsa olsunlar, araçlarıyla ilgili olabilecek her problemde sorunlarını senenin 365 günü, günün 24 saati sadece bir telefonla halledebiliyorlar.
 
Lady Life Club kart ile sahip olabileceğiniz yol yardım hizmetleri:
 • Araç Bilgi Hattı'yla Türkiye kapsamında yerel çekici, vinç firmaları, tamirhaneler, araç markaları ve servis istasyonları hakkında bilgi, telefon numaralarına anında ulaşabilirsiniz.
   
 • Arıza durumunda, arıza yapılan yerde yol kenarında onarım için için gerekli organizasyonun gerçekleştirilmesi.
   
 • Kaza yada arıza durumunda bir telefonla en yakın yetkili servise ücretsiz çekimi.
   
 • Aracınızın kaza sonucu çekiciye ilaveten vinç ile kurtarılması gerektiği durumlarda, aracın kurtarılması için gerekli organizasyonun yapılması.
   
 • Lastik patlaması durumlarında yedek lastik olmadığında yada lastiğin onarılması gereken durumlarda aracın lastikçiye çekilmesi organizasyonu.
   
 • Aracınızın yakıtının bitmesi durumunda en yakın benzin istasyonuna çekilmesi için gerekli organizasyon hizmeti.
 
Arkadaşlarınızla beraber eğlendiniz ve evinize dönüyorsunuz. Bu mutlu geceyi yolda aracınızın arıza yapması harici ne bozabilir ki? Gecenin bu saatinde vakitde kaybedemezsiniz. Siz dert etmeyin!
 
Uzun süredir görmediğiniz ailenizi görmeye gidiyorsunuz. Memleketinize saatler kala yolda lastiğiniz patladı! Olduğunuz yeri bile tam olarak bilmiyorsunuz. Kurtarıcınız Lady Life Club kart yine yanınızda.