Estethica

Estethica Tıp Merkezi öncelikle üstün teknoloji sistemleri ve tecrübeli kadrosuyla hastalarına büyük bir özveri ile hizmet vermeyi hedeflemektedir. Çağdaş yönetim anlayışı gereğince, sistem sürekli gözden geçirilmekte ve iyileştirme çalışmalarına önem ve öncelik verilmektedir. Hastaların, tedarikçilerin ve tüm çalışanların güveni sürekli geliştirilerek, dürüst, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmeti sağlanmaktadır.
 
 
Plastik CerrahiAyna karşısında uzun saatler geçirin. Daha alımlı bir görünüm için sağlanılan tüm imkanlar karşınızda.
 
Diyetisyen: Bedeninizin monotonluğundan mı sıkıldınız? Konusunda uzman bir destek almak istediğinizde doğru kişiyle doğru yerdesiniz.
 
Akupunktur: Sizi yoran bazı rahatsızlıklarınız mı var? Akupunktur yöntemiyle en erken ve kesin çözümüze ulaşabilirsiniz.
 
Vücut Analizi: Vücut analizi basit ve de hızlı bir yöntemle vücudumuz hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlar.
 
Kimyasal Peeling: Peeling sonrası daha canlı sağlıklı bir cilt görünümü oluşur. Tedavi devam ettikçe cildin yapısı daha sağlıklı bir hale gelir.
 
Cilt Bakımı: Zamanın etkilerini yok etmek hiç bu kadar keyifli olmamıştı. Cilt bakımı sadece güzel görünmek değil; aynı zamanda ruh ve beden sağlığımızı korumaktır.
 
Lazer Epilasyon: Cildinize dokunun. Pürüzsüz ve güzel bir görünümle her zaman bir adım önde olmak için en sağlıklı yöntem.
 
Power Plate: Titreşimli bir platformun üzerinde tüm spor egzersizlerinizi yapıyorsunuz, kaslarınız daha fazla çalışıyor. 
 
I-Lipo: Bölgesel incelme ve vücut şekillendirme teknolojileri içinde devrim yaratan bir sistemdir.
 
Fizik Tedavi: Eklemlerinizde ağrı, kireçlenme, bel tutulması, boyun ağrısı, sırt ağrısı gibi rahatsızlıklarda fizik tedavi ve rehabilitasyon sayesinde kurtulabilirsiniz.
 
Vücut Masajı: Siniriniz bozuk yada canınız sıkkınken, daha masaj yapmaya başladığınızda bile; sakinleştirici hareketlerle bozuk bir moralden  hiçbir eser kalmadığını görürsünüz.
 
Fin Hamamı: Buhar banyosu ile birlikte, cildinizdeki ölü hücreler dökülerek yenilenir ve genç hücrelerin ortaya çıkması, pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar. 
 
Macera Duşu: Tüm duyularınızı harekete geçirerek, kendinizi doğa ile başbaşa hissedeceğiniz bir maceraya dönüştürür.
 
Taş Yatağı: Taş yataklara uzanıp cildi okşayan sıcaklığın tadını çıkarın. Kaslarda oluşan gerginlikler çözülür,romatizmal ağrılar azalır.
 
Kemik Yoğunluğu: Kemik erimesi gibi oluşmuş veya oluşabilecek bedensel rahatsızlıkların tanısını en iyi şekilde uyguluyoruz.
 
Mamografi: Kadınlarda en sık görülen kanser türlerinden birisi de meme kanseridir. Meme kanserinde erken teşhis hayat kurtarır.
 
Psikolog: Bu genç yaşına rağmen psikoloji, biyolojiden sosyolojiye kadar uzanan oldukça geniş kapsamlı bir alandır.
 
Kavitasyon: Kavitasyon uygulamasında ilk seansta yağlı alanın kalınlığına göre değişen 2 - 10 cm. arasında bir incelme görülebilir.
 
Radyofrekans: Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir. Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır. Amaç ısıtılan (tedavi edilen bölge) bölgenin ısısının 41 - 43 dereceye çıkartmaktır (normalde vücut ısısı 36-37 derecedir).