Samsung Galaxy S6 mı HTC One M9 mu?

MWC 2015'in herkes tarafından en çok konuşulan ve en çok merak edilen, bu yılın en güçlü amiral gemileri Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9 nihayet tanıtıldı. Her iki cihaz da kullanıcılardan olumlu izlenime sahip oldu. Peki bu iki dev karşı karşıya gelirse hangisi kazanır?

MWC 2015'in herkes tarafından en çok konuşulan ve en çok merak edilen, bu yılın en güçlü amiral gemileri Samsung Galaxy S6 ve HTC One M9 nihayet tanıtıldı. Her iki cihaz da kullanıcılardan olumlu izlenime sahip oldu. Peki bu iki dev karşı karşıya gelirse hangisi kazanır? Bu yazımızda bunu inceleyeceğiz.

1 mart tarihinde Barcelona'daki başlayan MWC 2015'te saat Türkiye saatiyle 17:00'da tanıtımı başlayan HTC'nin yeni amiral gemisi One M9, daha önceki M8'e benzese de, gerek tasarımsal gerek ise donanımsal olarak iyileştirilmiş olarak karşımıza çıkıyor. HTC'nin lansmanından sonra saat 19:30'da başlayan Samsung'un lansmanında ise, merakla beklenen amiral gemisi Galaxy S6 ve kavisli ekrana sahip modeli olan Galaxy S6 Edge'tanıtıldı. Samsung bu yıl tamamen metal gövdeye sahip premimum cihazlarıyla bir çok kişinin beğenisini kazandı. Ancak her iki cihaz da karşılaştırıldığında kim daha öne çıkıyor?

Karşılaştırmalı incelememize başlamadan önce dilerseniz her iki cihazın da özellik tablosuna şöyle bir göz atalım.

                      1425507563687

Genel hatlarıyla özellikleri de inceledikten sonra, şimdi detaylı karşılaştırma incelememize başlayabiliriz.

Sabah