Artırılmış Gerçeklik

Artırılmış Gerçeklik

Dijital ve fiziksel arasındaki köprü olan artırılmış gerçeklik teknolojisi ile etkileşim içerisinde olmak istenilen bir öğe; akıllı telefonlar, web-cam gibi farklı platformlar üzerinden fiziksel dünya ile iletişim haline sokulur. Yaratılan görüntü fiziksel dünyanın içerisindeymiş gibi gösterilerek iletilen mesaj, tüketiciye “heyecan verici” bir biçimde sunulur.

Türkiye’de çok az firmanın hizmet verdiği bu teknolojide, kendi bünyemizdeki AR-GE çalışmaları ile oluşturan Artırılmış Gerçeklik teknolojisi sayesinde elde ettiğimiz bilgi ve birikimle sizlere kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Firmanız için hem mobil ortamda, hem de web ortamında size özel bir çözüm ile Artırılmış Gerçeklik uygulaması sunuyoruz.

Firmanız adına doğru yatırımları yaparak, sektördeki konumunuzu sağlamlaştırırken Artırılmış Gerçeklik uygulamalarının ne denli faydalı olduğunu keşfedebileceksiniz.

Artırılmış Gerçeklik uygulamalarının kullanım alanları oldukça geniştir. Reklam afişleri, mimari projeler, çeşitli kataloglar, restoranlar için menüler gibi hayal gücünüz ile sınırlandırabileceğiniz pek çok kullanım alanı bulunmaktadır.

Artırılmış Gerçeklik uygulamaları sayesinde, değişen geleceğe yatırım yapabilirsiniz.