Kurumsal kimlik çalışması markanıza ait logo, amblem, kurumsal renkler, kartvizit, , katalog, fatura, antentli kağıt, zarf, broşür, bayraklar, promosyon ürünleri, insert tasarımları, araç giydirme gibi kurumunuzu şirket içinde ve dışında temsil edecek çalışmaların tümünü kapsamaktadır. Kurumsal kimlik, bir kuruluşun duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen isimdir.

Markanızın vizyon ve misyonuna uygun olarak tasarlanan logo üzerinden diğer kurumsal kimlik çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Başarılı olarak gerçekleştirilen bir kurumsal kimlik çalışmasının firmanıza katkıları çok fazladır. Kurumunuzun şirket içi ve dışındaki görünen yüzü olan kurumsal kimlik çalışması ile hedef kitlenize vermek istediğiniz mesaj ve imajınız müşterilerinizin aklında yer edecektir.

Türk Bilişim olarak sektöre yakınlığımız ve referanslarımız ile iletişim sağlamak istediğiniz hedef kitlenizin gözünde imaj ve itibarınızı, marka bilinirliliğinizi, güvenirliliğinizi arttıracak, akılda kalıcılığınız sağlayacak ve firmanızın imzası olacak kurumsal kimlik çalışmaları yapmaktayız.