Bizim işimiz dijital.

Bizim işimiz internet.

Kodlarla geçen 23 yıl...

1998'den beri biriktirdiğimiz tecrübemizi projelerinize yansıtmak için heyecanlanıyoruz. türkbilişim, sanatsal ruhunu teknik bilgisiyle birleştirerek özgür projeler yaratıp, estetik bir güzellikle çözüm ortaklarına sunar.

Nurullah Okatan önderliğinde, yıllardır süregelen tecrübesiyle türkbilişim, çözüm ortaklarının başarıları için değer sağlamak amacıyla uluslararası kalite standartlarında bilişim ve proje hizmetleri sunmaktadır.

Kalite politikamız, tüm müşterilerimize aynı özentide ve eş düzeyde; hızlı ve sorunsuz hizmeti sunmak. 10 seneyi aşkın süredir bizimle sorunsuz çalışan marka ve kurumların varlığı gücümüze güç katıyor.

Türk Bilişim Kadınlar Günü
türkbilişim logosunun «kadınlar günü» özel tasarımı
Türk Bilişim
Umut, Hakan, Burak, Eser, Nurullah, Serkan, Ayfer, Eda
Türk Bilişim
Nurullah, Alim, Ercan, Elif, Mehmet
Türk Bilişim
Türk Bilişim
Türk Bilişim
Alim, Mehmet
Türk Bilişim İşçi Bayramı
türkbilişim logosunun «işçi bayramı» özel tasarımı

türkbilişim, 360° dijital iletişim ajansıdır. Projeleriniz için strateji, kullanıcı deneyimi, tasarım, yazılım ve sosyal medya konularında en başarılı işi çıkarmak için tüm ekip tek vücut çalışır. Web Tasarım, iyi yaptığımız işlerden sadece birisi...

Bizi tercih edenlerin çoğunluğunu hizmet kalitemizde ki sorunsuzluk ve destek politikamızdaki güvenden kaynaklanan memnun müşterilerimizin yönlendirmeleri oluşturuyor.

Misyonumuz, sektörel yenilikleri yakından takip ederek, ihtiyaçlar doğrultusunda yeni projeler geliştiren en kaliteli bilişim ve proje geliştirme şirketlerinden birisi olmaktır.

Vizyonumuz, yeniliklere öncülük ederek, çözüm ortaklarımızın bu alanda yapılan yeniliklerden ilk yararlanan kurumlar arasında yer almalarını sağlamaktır.

Türk Bilişim Çocuklar Bayramı
türkbilişim logosunun «çocuk bayramı» özel tasarımı