Markanızı Duyurun

Etkili ve ölçülebilir sonuçlar elde ederek kurumunuzu daha ileri taşıyın.

Markaların ruhuna uygun dijital bedenler üretiyoruz.

Google, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya mecralarında uygulanacak doğru reklam stratejileri sizi rakiplerinizin arasından çekip çıkarır.

Medya Planlama ve Satın Alma

Deneyimli planlama ekibimiz ister imaj, ister performans hedefli kampanyalarınızı pazarlama ekibinizle birlikte birlikte en ideal şekilde hazırlamaktadır. Hedef kitle analizinizi yaparak doğru stratejilerle ilerliyoruz.

Arama Motoru Pazarlaması

Türkiye'de arama motoru pazarında lider konumda olan Google ve Yandex reklamlarınızı performans bazlı geliştiriyoruz. Ürün ya da hizmetlerinizi Google sertifikalı ekibimizle en efektif geri dönüşü alacak şekilde yönetiyoruz.

Sosyal Medya Pazarlaması

Tüm dünyada sosyal medya kullanımının önlenemez yükselişini yakından takip ediyoruz. Başta Facebook ve Instagram reklamları olmak üzere Twitter, Linkedin gibi diğer sosyal medya mecralarında da reklamlarınızı en etkili biçimde yayınlıyoruz.

Dijital Pazarlama Teknolojileri Yönetimi

Dijital pazarlama faaliyetlerinin tek bir noktada detaylarıyla ölçümlenip analiz edilmesi ve yatırımların bu analizler ışığında yönlendirilmesi için Analytics'i etkin kullanarak markanızın gelişmesi için katkıda bulunuyoruz.